Klientus apkalpojam attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās no plkst. 09:00-17:00.
Lai pierakstītos vai citu jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet pa tālruni 26460009 vai rakstiet [email protected]

Kenija

  • Kenijā ir ļoti daudz dabas un safari parku, kur vari vērot dzīvniekus un putnus, baudīt saullēktu savannā vai noglaudīt vairāk kā 100 gadus veca bruņurupuča krunkaino galvu.
  • Apmeklē Aberdares nacionālo parku, kas ir viens no vecākajiem Kenijā, ar ļoti bagātu floru un faunu. Parks lepojas arī ar augstāko ūdenskritumu Kenijā – Guru.
  • Tsavo nacionālajā parkā atrodas Ngulia kanjons, Mzima avots un Tsavo upe. Te vari vērot ziloņus žirafes, gazeles, mazus truša lieluma dzīvniekus dig-digi, gepardus, lauvas, antilopes, krokodilus un nīlzirgus to dabiskajā vidē. Žirafes graciozā gaita, zebras skrējiens, gazeles vērīgais skatiens, ziloņu majestātiskums ilgi paliks atmiņā. Uz rifa nereti var redzēt peldošus A3 lapas izmēra un lielākus bruņurupučus.
  • Masaji Mara nacionālajā atrodas Kenijas dienvidrietumos un te sastopamas melnās lauvas, kā arī daudzi citi plēsīgie dzīvnieki, turklāt no jūlija līdz septembrim parkā iespējams novērot zebru, antilopju un citu dzīvnieku pārvietošanos uz ziemeļiem.
  • Kenijā atrodas arī Jūras nacionālais rezervāts, kur iespējams laiku pavadīt ne tikai pludmalē, bet arī piedalīties zemūdens safari un ienirt zemūdens koraļļu rifu valstībā. Ļoti iecienīts ir Kenijas kalns, kur labprāt laiku pavada alpīnisti, savukārt kalna nogāzēs vērojami ziloņi, melnie degunradži, antilopes, bifeļi un citi dzīvnieki. Te atrodas arī slavenais Safari klubs.
  • Apmeklējuma vērta vieta ir arī Naivaša ezers, pār kuru slejas Longonota kalns. Ezerā sastopama bagātīga putnu daudzveidība (340 sugas), iespējams arī izbrauciens pa ezeru ar kuteri. Turkana un Bogoria ezeri tiek uzskatīti par visskaistākajām vietām visā Āfrikā. Te sastopami karstie avoti un geizeri, kuri liecina par šīs vietas vulkānisko izcelsmi.
  • Amboseli nacionālais parks Kilimanžaro pakājē īpaši izveidots piecu Āfrikas dzīvnieku aizsargāšanai – ziloņu, degunradžu, leopardu, bifeļu un lauvu.
  • Kenijas galvaspilsēta Nairobi vēl tikai pirms simt gadiem bija purvaina vieta, kur vietējās ciltis devās medībās. Līdz ar dzelzceļa izbūvi Nairobi kļuvusi par metropoli, kurā sadzīvo gan modernais, gan tradicionālais. Šeit līdzās mitinās gan paši nabadzīgākie, gan bagātākie Kenijas iedzīvotāji.
  • Sportiski tūristi var pieteikties skriešanas treniņkursiem Nandi kalnos Kenijas rietumos un iziet veselu treniņu kursu 2000 metru augstajos kalnos. Šeit no kalenjin cilts cēlušies daudzi pazīstami vidējo un garo distanču kenijiešu skrējēji un olimpisko medaļu ieguvēji. Daļa ienākumu no šiem kursiem tiek ziedoti Kenijas skolu un sporta attīstībai.
  • Laiskās atpūtas cienītāji var izbaudīt masāžu pludmalē par četriem dolāriem.